Személyszállítási fuvarszervező kollégát keresünk!

Cégünk, a Bus-Trans-Fair Kft., több mint 30 éve foglalkozik autóbuszok bérbeadásával. Kínálatunkban minden méret és komfortfokozatú személyszállító jármű megtalálható. Országos partnerhálózattal rendelkezünk, így a budapesti régió mellett a vidéki indulási helyszínek esetén is versenyképes megoldásokat biztosítunk.
Széles körű, folyamatosan bővülő ügyfélkört szolgálunk ki a kül- és belföldi turizmus, intézményi, céges és magán jellegű utazási programokhoz, sport és kulturális rendezvényekhez, diplomáciai eseményekhez kapcsolódó szállítási feladatok terén is.
Széles körű tapasztalatokkal bíró személyszállítási fuvarszervező kollégáink a megfelelő autóbusz típus és méret kiválasztása mellett a technikai lebonyolításra vonatkozó praktikus információkkal, illetve az optimális útvonalak, utazási időtartamok megtervezésében is támogatják ügyfeleinket. A megrendelt utazásokat folyamatosan nyomon követjük, és megrendelőink számára telefonos ügyeletet biztosítunk, melyet kollégáink rotációs rendszerben látnak el. Szerződéses ügyfeleink számára kijelölt kapcsolattartó biztosítja a gyors és személyre szabott kiszolgálást.
Büszkék vagyunk rá, hogy munkatársainkkal valódi csapatként, egymást támogatva dolgozunk, és a magánéletben is számíthatunk egymásra. Folyamatosan keressük a lehetőséget a személyes és szakmai fejlődésre, melyhez a belső céges képzések és folyamatos technikai fejlesztések is hozzájárulnak.
Bár a Covid helyzet minket is kihívások elé állított, a válságot sikeresen átvészeltük. Cégünk gazdasági helyzete stabil, így fiatalos csapatunkat új taggal bővítjük.

Olyan kollégát keresünk, aki:

  • szeret emberekkel dolgozni, türelmes,
  • kedves, udvarias kommunikációs stílussal bír,
  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezik,
  • szereti a változatos és sokrétű feladatokat,
  • igazi csapatjátékos,
  • képes önállóan is gyorsan és hatékonyan rangsorolni és ellátni a feladatait,
  • problémamegoldó szemléletű és célorientált,
  • felelősségteljes és jó szervezőkészsége van,
  • jó stressztűrő képessége van,
  • pozitív, nyitott személyiség és jó a humorérzéke.

Leendő személyszállítási fuvarszervező kollégánk főbb feladatai:

  • árajánlatkérések feldolgozása, kapcsolattartás ügyfelekkel magyar és angol nyelven, írásban és szóban egyaránt
  • egyedi árkalkulációk készítése
  • ügyfelek támogatása az utazási program optimális útvonalának, pihenőinek megtervezésében
  • futó programok nyomonkövetése
  • adminisztráció a számlázás előkészítéséhez a cég egyedi logisztikai és vállalatirányítási szoftverében
  • kapcsolattartás autóbuszos alvállalkozói partnerhálózattal
  • telefonos ügyelet ellátása rotációs rendszerben

Előnyt jelent:

  • idegenforgalomban vagy logisztikai területen szerzett tapasztalat,
  • angol mellett további idegennyelv ismeret (nyugati és keleti nyelvek is),
  • árajánlatok készítésében és pénzügyi területen szerzett tapasztalat,
  • ügyfélszolgálati, telesales vagy telemarketing tapasztalat,
  • gazdasági vagy értékesítési területen szerzett középiskolai vagy felsőfokú végzettség,

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • BKV bérlet vagy parkolóhely
  • támogató, vidám munkahelyi közösség
  • rendszeres belső képzések (pl. kommunikáció, ügyfélkezelés, stresszkezelés)
  • csapatépítő események
  • tömegközlekedéssel jól megközelíthető iroda a Lehel térnél, változatos étkezési és bevásárlási lehetőségek a közelben
Ha lenne kedved csatlakozni csapatunkhoz, küldd el önéletrajzod és motivációs leveled (melyben röviden ismerteted, hogy milyen tapasztalataid és készségeid alapján lennél a legjobb választás számunkra ) a cv@bustransfair.hu címre.